Szkoła Podstawowa im. Leona Hempla w Skorczycach

  • Kartka z kalendarza

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 907388
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni

LAUREAT WOJEWÓDZKI Z NASZEJ SZKOŁY! - 27 Jesienny Konkurs Recytatorski

9 listopada 2023 r. w Ośrodku Kultury w Urzędowie odbyły się gminne eliminacje 27 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Aleksandrowicz (klasa II), Amelia Banaszek (klasa V) i Nina Kornakiewicz (klasa VIII).  Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i podziękowania z rąk komisji konkursowej oraz burmistrza Urzędowa Pana Pawła Dąbrowskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i ogromnej chęci do pracy z żywym słowem.

Jako reprezentantka Ośrodka Kultury w Urzędowie w eliminacjach wzięła udział również Kaja Krasińska (klasa IV), która otrzymała nominację do etapu powiatowego i tam zdobyła I miejsce przechodząc do etapu wojewódzkiego. W eliminacjach wojewódzkich Jury wyłoniło 35 laureatów z pięciu kategorii wiekowych w tym uczennicę naszej szkoły. Krasińska Kaja – reprezentowała Ośrodek Kultury w Urzędowie, instr. Józef Baran. GRATULACJE! 

Dowiedz się więcej: https://csklublin.pl/2023/11/30/lista-laureatow-turnieju-wojewodzkiego-27-jesiennego-konkursu-recytatorskiego/