Szkoła Podstawowa im. Leona Hempla w Skorczycach

  • Kartka z kalendarza

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 1014879
    • Do końca roku: 167 dni
    • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kadra pedagogiczna

Witek Grażyna

 

nauczanie zintegrowane

g.witek@spskorczyce.pl

Chojecka Agnieszka

 

język polski, historia, w.o.s

a.chojecka@spskorczyce.pl

Gołoś Rafał

 

informatyka, technika, w-f, e.d.b  r.golos@spskorczyce.pl


Kolasa Izabela

nauczanie przedszkolne  i.kolasa@spskorczyce.pl
Jargieło Katarzyna

 

język angielski

k.jargielo@spskorczyce.pl

Kapała Elżbieta

 

geografia, przyroda, w.d.ż.w, inf.

e.kapala@spskorczyce.pl

Lemiecha Monika

 

język polski, historia, biblioteka

m.lemiecha@spskorczyce.pl

Zarzeczna Aneta

 

nauczanie zintegrowane, j. angielski, pedagog

a.zarzeczna@spskorczyce.pl

Kowalska-Sadowska Ewa

 

matematyka, fizyka

e.kowalska-sadowska@spskorczyce.pl

Piątek Małgorzata       

(Dyrektor Szkoły)

chemia

m.piatek@spskorczyce.pl

Jacniacka Maria

 

religia

m.jacniacka@spskorczyce.pl

Rzęsa Zofia

 

nauczanie zintegrowane

z.rzesa@spskorczyce.pl

Pogoda Katarzyna

 

nauczanie przedszkolne

k.pogoda@spskorczyce.pl

Surowiec Piotr

 

muzyka, plastyka, świetlica szkolna

p.surowiec@spskorczyce.pl

Chmielik Łukasz

 

język niemiecki

l.chmielik@spskorczyce.pl

Kołodziej Marta

logopeda, pedagog specjalny

m.kolodziej@spskorczyce.pl

Machaj Aleksandra 

 

psycholog

a.machaj@spskorczyce.pl

Monika Jędrasik

sekretariat  m.jedrasik@spskorczyce.pl

 

Autor: Administrator